Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku zaprasza na Dzień Matki i Dzień Dziecka

Drogie Mamy!
Miażdżyca, cukrzyca, anemia czy też problemy z tarczycą, to choroby, których wczesne wykrycie może uchronić przed ich poważnymi konsekwencjami.
W trosce o zdrowie Wasze i Waszych Dzieci zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne krwi w dniu 10.06.2017 w godzinach 8:00 - 11:00.
Mamy oraz Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym zapraszamy do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w siedzibie WSS we Włocławku przy ul. Wienieckiej 49, punkt pobrań przy Poradniach Specjalistycznych.
Wystarczy zarejestrować się telefonicznie, nr tel. 54 412 96 99 lub 54 412 90 60 w dniach 5 - 8 czerwca 2017 r. w godz. 11.00 – 14.00.
Proponujemy wykonanie badań:
  • Dla Dziecka: morfologia krwi, cholesterol, glukoza
  • Dla Mamy: morfologia krwi, profil lipidowy, glukoza, TSH oraz pomiar ciśnienia krwi
Aby wyniki badań były wiarygodne przypominamy, że na badania należy przyjść na czczo (12 do 14 godzin po ostatnim posiłku). Gwarantujemy wysoką jakość, wiarygodność oraz dokładność wykonanych analiz z udziałem doświadczonego personelu i wyspecjalizowanego sprzętu.
Dla nas liczy się zdrowie pacjenta!

W akcji pomagają nam: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o., Sarstedt Sp. z o.o., Sysmex Polska Sp. z o.o., Mercator Medical SA