Uczymy karmienia piersią

13 1s Z radością informujemy wszystkie Panie planujące rodzić w naszym Szpitalu, że podczas pobytu w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym będą mogły liczyć na kompleksową pomoc w karmieniu piersią.

Pani Barbara Michalska, nasz certyfikowany doradca laktacyjny, jest do dyspozycji Pacjentek codziennie. Panie otrzymają od niej indywidualne wsparcie, przezwyciężą trudności mogące początkowo towarzyszyć laktacji i od pierwszych dni po porodzie poczują się pewniej w roli mamy.

Dzięki profesjonalnej pomocy Panie nauczą się:

• przystawiać dziecko do piersi w różnych pozycjach i wybrać najwłaściwszą dla siebie i maluszka technikę karmienia,
  • radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, np. w przypadku nawału pokarmu lub zbyt małej ilości pokarmu,
  • uspakajać dziecko podczas karmienia i rozpoznawać, kiedy się najada,
  • prawidłowo pielęgnować piersi i brodawki.

Co po wyjściu ze Szpitala?

Doradca laktacyjny służy pomocą naszym Pacjentkom także po ich wyjściu ze Szpitala. W razie jakichkolwiek wątpliwości każda z Pań może umówić się na indywidualne konsultacje laktacyjne w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Panie potrzebujące takiego wsparcia prosimy o kontakt z naszym doradcą laktacyjnym, panią Barbarą Michalską, pod numerem telefonu 571 293 158.