Kolorowy pokój w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Włocławski SOR to miejsce przyjazne dla dzieci. Teraz nasi najmłodsi pacjenci, którzy czekają na konsultacje lekarskie, będą mogli zapomnieć o nerwach związanych z badaniem i pobytem w oddziale medycyny ratunkowej. Mają dla siebie kolorowy pokój pełen zabawek, malowanek i gier.

Pokój zabaw to pomysł pań pracujących w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym:

"Nie chcemy, żeby dzieci musiały patrzeć na przywożonych do nas pacjentów - ciężko rannych, z wypadków, ludzi bardzo źle się czujących, często nietrzeźwych, tylko żeby miały jakieś przyjemne zajęcie." - mówi Anna Grygowska, jedna z inicjatorek akcji.

W realizacji pomysłu pomogła Fundacja Dr Clown. Nasi pracownicy razem z wolontariuszami Fundacji wygospodarowali specjalne pomieszczenie, przystosowali je dla najmłodszych, wyposażyli i zamienili w mały, kolorowy świat!

Kolorowy pokój Kolorowy pokój Kolorowy pokój
Kolorowy pokój Kolorowy pokój