Mikołajki 2016

W dniu 06.12.2016 z inicjatywy Pań Pracownic Straży Miejskiej we Włocławku odbyły się „Mikołajki” dla dzieci przebywających tego dnia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku.

Panie odwiedziły Oddział Dziecięcy i Dziecięcy Obserwacyjny jak również Oddział Chirurgii Dziecięcej i Oddział Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi.

Oprócz mikołajkowych upominków dzieci wraz z rodzicami słuchały wybranych przez siebie, a czytanych przez Panie bajek, oraz przyjęły życzenia przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Małym Pacjentom towarzyszyły zarówno uśmiech jak i zaskoczenie z faktu, że prezenty można otrzymać także w szpitalu. Oceniły to jako uprzyjemnienie i urozmaicenie dnia w czasie zmagania się z chorobą.

Mikołajki 2016 Mikołajki 2016 Mikołajki 2016
Mikołajki 2016