Sekcja Eksploatacyjna
Do zadań Sekcji Eksploatacyjnej należy:
a) zapewnienie dostaw energii elektrycznej,
b) zapewnienie dostaw wody od dostawcy zewnętrznego,
c) zapewnienie dostaw gazu ziemnego,
d) wytwarzanie pary technologicznej,
e) prowadzenie eksploatacji (obsługa oraz prace konserwacyjno-remontowe) kotłowni,
f) prowadzenie eksploatacji hydroforni,
g) prowadzenie eksploatacji stacji transformatorowych oraz agregatów prądotwórczych,
h) prowadzenie eksploatacji maszynowni sprężonego powietrza,
i) prowadzenie eksploatacji maszynowni próżni,
j) prowadzenie eksploatacji urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
k) prowadzenie eksploatacji własnych ujęć wody,
I) nadzór nad pracą stacji uzdatniania wody,
m) prowadzenie eksploatacji instalacji pary i kondensatu,
n) prowadzenie eksploatacji instalacji elektrycznych,
o) prowadzenie prac związanych z realizacją zadań inwestycyjno-remontowych w zakresie gospodarki energetycznej polegających na tworzeniu koncepcji, uzgadnianiu projektów budowlanych oraz nadzorowaniu i współpracy w zakresie wykonywania robót instalacyjnych i montażowych;
p) prowadzenie eksploatacji instalacji ciepłej i zimnej wody,
q) prowadzenie eksploatacji kanalizacyjnej (sanitarnej i deszczowej),
r) zapewnienie dostaw gazów medycznych i prowadzenie eksploatacji instalacji gazów (tlenowa, próżni, sprężonego powietrza),
s) prowadzenie eksploatacji zbiorników ciekłego tlenu,
t) realizacja remontów branży budowlanej i usuwanie awarii,
u) określanie wartości szacunkowej zgłaszanych do realizacji remontó,
v) nadzór i kontrola nad lądowiskiem szpitala,
w) zapewnienie przenoszenia wyposażenia komórek organizacyjnych wynikających z bieżących potrzeb.








