Sekcja Gospodarcza
Do zadań Sekcji Gospodarczej należy:
a) organizowanie i nadzorowanie działalności Szpitala związanej z ochroną środowiska,
b) nadzór nad ochroną obiektów szpitala i mienia,
c) nadzór na organizacją i zabezpieczeniami parkingów na terenie szpitala,
d) prowadzenie ewidencji przepustek na wjazd i parkowanie na terenie szpitala,
e) obsługa budynków szpitala w tym budynku socjalnego oraz prowadzenie spraw meldunkowych,
f) sprzątanie terenu zewnętrznego szpitala i ciągów komunikacyjnych,
g) nadzór nad właściwym oznakowaniem dróg i wejść,
h) zapewnienie właściwego oznakowania wewnątrz budynków szpitalnych,
i) nadzorowanie usług prania oraz prowadzenie Magazynu bielizny,
j) prowadzenie gospodarki odpadami medycznymi i komunalnymi,
k) nadzór i kontrola nad bezpieczeństwem przeciw pożarowym i sporządzaniem zapotrzebowań na sprzęt p.poż.
I) prowadzenie Szatni dla odwiedzających,
m) prowadzenie Magazynu odzieży chorych,
n) prowadzenie Magazynu kasacyjnego,
o) zapewnienie rozładunku towarów do Magazynu Medycznego i Technicznego,
p) zapewnienie przenoszenia wyposażenia komórek organizacyjnych wynikających bieżących potrzeb.








